0
K pokladně

Metro Chef Ananas kostky

1 kg

Nakupte více za méně

Běžná cena
159,90 Kč 159,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Kolumbie
Popis produktu

Zmražené kostky ananasu jsou ideálně připravené jako přísada do jednotlivých receptů. Do dezertů, do ovocných salátů, kaší, míchaných nápojů a smoothie. Mražené ovoce je také základem pro výrobu domácí zmrzliny.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší. Při -18°C minimální trvanlivost do: viz obal . Uchování u spotřebitele: chladnička + 7°C - 0°C: 1 den, mraznička (*) - 6°C: 1 týden, mraznička (**) -12°C: 1 měsíc, mraznička (***) - 18 °C: viz datum minimální trvanlivosti. Po rozmrazení znovu nezmrazujte!
Název a adresa výrobce
D'ARTA N.V., PITTEMSESTRAAT 58A, ARDOOIE, 8850
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
ananas

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1041192