0
K pokladně

Metro Chef Jahody 25-35mm

1 kg
Akční cena 89,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
129,90 Kč 129,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Čína
Popis produktu

Zmražené jahody jsou vhodné jako přísada do dezertů, do ovocných salátů, míchaných nápojů a smoothie. Mražené ovoce je také základem pro výrobu domácí zmrzliny.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

 

Skladovací podmínky
Návod k přípravě: Požadované množství jahod nechejte rozmrazit v zakryté nádobě po dobu přibližně 3 hodin a použijte dlepotřeby. Po rozmrazení skladujte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin
Název a adresa výrobce
METRO INTERNATIONAL SUPPLY GmbH, SCHLUETERSTRASSE 1, DUESSELDORF, 40235
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

jahody

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1040144