0
K pokladně

Monin Watermelon/vodní meloun sirup

700 ml
Běžná cena
279,00 Kč 398,57 Kč/l

Značka: Monin

Země původu:
Francie
Popis produktu

Dokonalé letní osvěžení pro vaše nápoje bez ohledu na sezónu, to je sirup MONIN Watermelon. Silné aroma a exotická chuť šťavnatého vodního melounu v sirupu jasně červené barvy v lahodné limonádě si oblíbí zejména děti. Dospělí pak jistě ocení jeho svěží chuť v koktejlech z bílých destilátů či perlivých vín.


Zajímavost o produktu: 
Víte, že nejtěžší známý meloun na světě vážil 159 kg?


Tip:
Do velké mísy nakrájejte ovoce dle vaší chuti, zalijte sodou a přidejte sirup MONIN vodní meloun – lahodná boule na dětský mejdan je na světě.


O výrobci: 
Kvalitu a oblíbenost sirupů na mezinárodní úrovni dokládá fakt, že společnost MONIN je mimořádným přidruženým členem IBA (Mezinárodní Barmanská Asociace).

 

 

Adresa dodavatele
ZANZIBAR, s.r.o., GEN. KLAPÁLKA 1547, KLADNO, 272 01
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním světlem, po otevření uchovávejte v chladu do +8°C!
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr,Voda,Koncentrovaná šťáva z vodních melounů a koncentrovaná citronová šťáva,Přídavné aroma,Barvivo: E129,Šťáva z vodních melounů: 10 %,E129: mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1309 kJ
Energetická hodnota 313 kcal
Sacharidy 77.2 g
Z toho cukry 77.2 g
Sůl 0.03 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1040894