0
K pokladně

Don Peppe Originale Pizza salámová

360 g
Běžná cena
84,90 Kč 235,83 Kč/kg

Značka: Don Peppe

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Hluboce zmrazená pizza italského typu pečená na kameni. Kulatý nebo téměř kulatý tvar, tenký, křupavý korpus s jemnou příchutí tomatové omáčky. Pizza je bohatě zdobena herkulesem a pikantními minifeferonkami, jemně dochucená oreganem.

O výrobci

Již od roku 1994 pro vás ve firmě FrostFood v Orlických horách vyrábíme nejlepší mraženou pizzu a knedlíky.
České receptury jsme spojili s vysoce kvalitními surovinami. Ze všech sil se pro vás snažíme vyrábět produkty, které se těší vaší důvěře. Chtěli bychom vám usnadnit dnešní uspěchaný životní styl tím, že si snadno připravíte chutné a kvalitní jídlo během pár minut. Neúnavně rozšiřujeme a inovujeme náš sortiment. Naší největší odměnou je, že vám chutná.

Skladovací podmínky
Skaldujte v suchu při teplotě -18°C.
Název a adresa výrobce
FrostFood a.s., Kasárna 41, Rokytnice v Orlických horách 41, PSČ 517 61
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 292 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 292 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka, sýr mozzarella 17,7%, rajčatová omáčka 16,5% (rajčata drcená, cukr, jedlá sůl, koření), pitná voda, salám minipepperoni 7,2% (vepřové maso, vepřový tuk, dusitanová solící směs  (jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný), koření, cukr, antioxidant: askorban sodný, startovací kultura), salám herkules 6,9% (vepřové maso, vepřové sádlo, hovězí maso, dusitanová solící směs (jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný), koření, dextróza, červená řepa, antioxidant: erythorban sodný, barvivo: košenila, startovací kultura), řepkový olej, jedlá sůl, cukr, pekařské droždí, ječný slad, oregano.         

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1150 kJ
Energetická hodnota 375 kcal
Tuky 13 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.1 g
Sacharidy 29 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 1.7 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003827