0
K pokladně

Don Peppe Bezlepkové jahodové knedlíky

600 g
Akční cena 64,90 Kč
od 3 ks
74,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
94,90 Kč 158,17 Kč/kg

Značka: Don Peppe

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Česká klasika v bezlepkovém podání – knedlíky plněné jahodami. Během několika minut si připravíte vydatné hlavní jídlo nebo sladký dezert pro celou rodinu. Vyzkoušejte i vy naši nejoblíbenější ovocnou příchuť.

O výrobci

Již od roku 1994 pro vás ve firmě FrostFood v Orlických horách vyrábíme nejlepší mraženou pizzu a knedlíky.
České tradiční receptury jsme spojili s vysoce kvalitními surovinami. Ze všech sil se pro vás snažíme vyrábět produkty, které se těší vaší důvěře. Chtěli bychom vám usnadnit dnešní uspěchaný životní styl tím, že si snadno připravíte chutné a kvalitní jídlo během pár minut. Neúnavně rozšiřujeme a inovujeme náš sortiment. Naší největší odměnou je, že vám chutná.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší.
Název a adresa výrobce
FrostFood a.s., Kasárna 41, Rokytnice v Orlických horách 41, PSČ 517 61
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, bezlepkové bramborové těsto 35,4% (sušené bramborové vločky, rýžová mouka, bezlepkový pšeničný škrob, bramborový škrob, jedlá sůl, SÓJOVÁ mouka, stabilizátory: xanthan, hydroxypropylmethylcelulóza, koření, aroma), drcené jahody 15,8%, cukr, kukuřičný škrob.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 995 kJ
Energetická hodnota 237 kcal
Tuky 6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 34 g
Z toho cukry 6.9 g
Vláknina 2 g
Bílkoviny 1.9 g
Sůl 0.7 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003822