0
K pokladně

Laktos Žervé natur

80 g
Akční cena 12,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
15,90 Kč 198,75 Kč/kg

Značka: Laktos

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Tvarohový termizovaný sýr.

Hodí se k přímé spotřebě – namazání na pečivo, jako dip k zelenině či pečeným tyčinkám. Praktické balení na svačinu nejen pro děti do školy. Kromě toho poslouží jako základ pro různé typy pomazánek či cheesecaků a podobných dezertů.

O VÝROBCI

Společnost Laktos, a.s. je vysoce dynamický a úspěšný obchodní subjekt, který působí na českém potravinářském trhu již od r. 1936. Zabývá se zahraničním obchodem, výrobou a distribucí mléčných výrobků do velkoobchodních i maloobchodních sítí, a to jak v rámci Evropy, tak i na trzích v Asii a Jižní Americe. Svým klientům nabízí mléčné výrobky nejvyšší kvality.

Firma Laktos, a.s. je také vlastníkem úspěšných značek, které jsou na českém trhu již několik desítek let, a proto stále si zachovávají svoji popularitu a poptávku (např. Smetánek, Jovokoktejl, Imperiál, Radlík či Laktosan).

V roce 2017 byl otevřen nový výrobní závod v Krásné Hoře nad Vltavou (okres Příbram), vybavený moderní technologií na výrobu mléčných produktů. Otevření nového závodu přispívá ke zvýšení kvality a bezpečnosti výrobků. Vyšší kapacita výroby umožňuje dodávat vlastní mléčné výrobky nejen na český a slovenský trh, ale i na zahraniční trhy.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotách od +2°C do +8°C.
Název a adresa výrobce
LAKTOS, a.s., NOVÁ CESTA 17,Č.P. 1550, PRAHA 4, 140 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Tvaroh, máslo, mléčná bílkovina, jedlá sůl, stabilizátory (E407,E415).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 745 kJ
Energetická hodnota 179 kcal
Tuky 16 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8 g
Sacharidy 3.5 g
Z toho cukry 2.5 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 0.7 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1037886