0
K pokladně

Prima Kostka čokoládová

45 ml
Běžná cena
9,90 Kč 220,00 Kč/l

Značka: Prima

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Prima Kostka čokoládová, 45 ml

Mražený kakaový krém s rostlinným tukem s čokoládovou příchutí v mléčné kakaové polevě.

O ZNAČCE

Výroba zmrazených ovocných krémů na dřívku má v Opavě tradici již od počátku 70. let.

S nákupem mrazíren Oceán převzala společnost Bidfood také výrobu zmrzlin. Mezi ně patřily vedle Mrože a mandlového Pegase také vanilková a čokoládová Kostka, kokosové Eiskoko, tvarohový Kuba, kornouty, sníh, ovocné dřeně, dorty i rolády Poezie a Pianissimo. Díky úzké spolupráci se značkou Nowaco zaznamenala opavská výroba zmrzlin v roce 1998 ohromný boom a musela vzniknout zastřešující značka. Tak se zrodila Prima – zmrzlinový ráj s prvním menu na rok 1999.

 


 

 

Adresa dodavatele
Bidfood Czech Republic s.r.o. V Růžovém údolí 553 Kralupy nad Vltavou, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rekonstituovaný výrobek z MLÉKA a MLÉKO /voda, sušený MLÉČNÝ výrobek (LAKTÓZA, rostlinné a MLÉČNÉ bílkoviny, částečně ztužený řepkový olej a MLÉČNÝ tuk, sušený kukuřičný sirup, aroma), sušené odstředěné MLÉKO/, MLÉČNÁ kakaová poleva min. 20 % (kokosový olej, cukr, kakao se sníženým tukem 7 %, sušené MLÉKO odstředěné 4,5 %, sušená SYROVÁTKA, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, aroma), cukr, SMETANA, kokosový olej, kakao 1,4 %, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselin, stabilizátory: karubin, guma guar, aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1360 kJ
Energetická hodnota 327 kcal
Tuky 22.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 20.5 g
Sacharidy 28.5 g
Z toho cukry 22.9 g
Bílkoviny 1.9 g
Sůl 0.12 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1036206