0
K pokladně

Metro Chef Vepřová pečeně bez kosti s řetízkem, 8 plátků

cca 1.6 kg
Běžná cena
367,84 Kč 229,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Německo
Chov/Vykrmeno:
Německo
Poraženo:
Německo
Popis produktu

Metro Chef Vepřová pečeně bez kosti s řetízkem, 8 plátků.

Plátky vepřové pečeně se hodí pro přípravu řízku (zkuste je zprudka osmažit a pak dopéct v troubě), jsou vhodné k marinování a zapékání, jako základ pro kapsy plněné sýrem, šunkou, případně ovocem – nebo je můžete jen zprudka opéct a připravit z výpeku omáčku. Tukový řetízek se postará o to, že se maso nevysuší tak snadno. Balení je dost velké na to, abyste si část uložili do mrazničky na příště.

Maso vlastní výroby

Představujeme vám ty nejlepší produkty dané kategorie. Maso METRO Chef z Kozomína pochází ze surovin s dohledatelným původem až k samotnému farmáři i konkrétnímu zvířeti. Pod touto značkou naleznete kostky, nudličky a kalibrované plátky vepřového masa.

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti MAKRO v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 - 4°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 8 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032316