0
K pokladně

Vitana Čína, základ jídla

97 g
Akční cena 42,90 Kč
od 4 ks
52,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
62,90 Kč 648,45 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Základ na čínu. S kousky zeleniny uvnitř. Je třeba přídat 400 g masa.

O výrobci

Aby jídlo bylo zároveň kvalitní a chutné a přitom snadno a rychle připravené. To je hlavním posláním firmy Vitana, která vznikla už v roce 1919 jako pražská firma. Už ve 30. letech se stala největším výrobcem polévkových přípravků v Československu. Dnes norskému vlastníkovi patřící firma má výrobu v Byšicích, Varnsdorfu a Roudnici nad Labem.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Škrob, cukr, sušená zelenina řez 15 % (cibule 7 %, fazolové lusky 5 %, červená paprika 3 %), sušený ananasový koncentrát, sušený ananas kostky 7 %, jedlá sůl, jablka sušená kostky 4,7 %, maltodextrin, sušený rajčatový protlak, sušený sójový hydrolyzát, laktóza, sušená sójová omáčka (sójový hydrolyzát, cukr, jedlá sůl, aromata, palmový tuk, směs koření, chilli extrakt, česnekový extrakt, barvivo E 150c, víno, kyselina citrónová, švestky, jablka, rajčatový prášek), směs koření, aromata, rostlinný tuk a olej (palmový, řepkový), pšeničná mouka, kyselina citronová, česnekový výtažek, barvivo (E150c). Může obsahovat stopy vlčích bobů a výrobků z nich, vajec a výrobků z nich, celeru a výrobky z něho.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 301 kJ
Energetická hodnota 71 kcal
Tuky 2.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 6 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 10.1 g
Sůl 0.8 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003149