0
K pokladně

Vitana Zapékací Sýrová omáčka

41 g
Běžná cena
41,90 Kč 1 021,95 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Výtečná zapékací sýrová omáčka vystačí na 4 porce. Jedná se o dehydratovaný výrobek. Základ pokrmu. Bez přidaného glutamátu. .

O VÝROBCI

Aby jídlo bylo zároveň kvalitní a chutné a přitom snadno a rychle připravené. To je hlavním posláním firmy Vitana, která vznikla už v roce 1919 jako pražská firma. Už ve 30. letech se stala největším výrobcem polévkových přípravků v Československu. Dnes norskému vlastníkovi patřící firma má výrobu v Byšicích, Varnsdorfu a Roudnici nad Labem.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 315 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 315 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složení suché směsi:, sušený sýrový prášek 39,6 % - obsahuje mléko (sýr, syrovátka, mléčné kvasinky), škrob, jedlá sůl, maltodextrin, aromata, rostlinný tuk a olej (palmový, řepkový), zahušťovadlo guma xanthan, cukr, pšeničná mouka, kvasnicový výtažek, směs koření, cibule sušená mletá, sušená petrželová nať řez, sušená pažitka, česnekový výtažek. Může obsahovat stopy vlčích bobů a výrobků z nich, vajec a výrobků z nich, celeru a výrobky z něho.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 901 kJ
Energetická hodnota 215 kcal
Tuky 14.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8.1 g
Sacharidy 4.1 g
Z toho cukry 1.1 g
Vláknina 0.09 g
Bílkoviny 17.8 g
Sůl 0.64 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003126