0
K pokladně

Kachna s droby mražená

2.1 kg
Běžná cena
309,90 Kč 147,57 Kč/kg
Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Kachna se vyznačuje mohutnou kostrou, masitými prsy a světlou kůží. Maso má tmavší barvu a obsahuje okolo 6 % tuku. K dispozici je vcelku, běžně lze zakoupit samotná prsa a stehna, a to jak v chlazené, tak i mražené podobě.

 

Zajímavost o produktu:
Kachna domácí je rozšířená po celém světě, a to ve dvou základních druzích (kachna evropského typu a kachna asijská), které zahrnují celou řadu plemen.
Chovají se nejen pro vynikající maso a delikátní játra, ale také pro vejce a peří.


Tip:
V našich končinách se kachna připravuje nejčastěji pečená, ochucená kmínem a solí. Stehna výtečně chutnají konfitovaná (pomalu dušená ve vlastním tuku). Prsa lze připravit stejným způsobem, hodí se i k pečení, smažení nebo grilování. Kachní maso se hojně využívá v asijské kuchyni, kde mu dělá společnost výrazné koření jako zázvor, skořice, hřebíček nebo směs garam masala. Drůbky jsou ideální k přípravě polévek, játra dávají základ paštikám nebo se podávají opečená.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C nebo nižší.
Název a adresa výrobce
Rotterdam Trading Office B.V., Dalsteindreef 101 T/M 139, Amsterdam Zuidoost, 1100 AD, Nizozemsko
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kachna s droby

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1031734