0
K pokladně

Vitana Do hrnečku Instantní česnečka s houstičkami

17 g
Běžná cena
15,90 Kč 935,29 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Výborná instantní česneková polévka do hrnečku. Neobsahuje palmový olej a její příprava trvá pouze 3 minuty.

Instantní polévky do hrnečku Vitana nesou označení „Výrobek šetrný k planetě”. Mají totiž nízkou hodnotu uhlíkové stopy. Za tím stojí zejména nízké náklady na dopravu a skladování, minimální odpad při zpracování zeleniny a využití elektřiny z obnovitelných zdrojů. Výše uhlíkové stopy je nižší než například u banánu, ovocného jogurtu nebo housky se sýrem.

O VÝROBCI

Aby jídlo bylo zároveň kvalitní a chutné a přitom snadno a rychle připravené. To je hlavním posláním firmy Vitana, která vznikla už v roce 1919 jako pražská firma. Už ve 30. letech se stala největším výrobcem polévkových přípravků v Československu. Dnes norskému vlastníkovi patřící firma má výrobu v Byšicích, Varnsdorfu a Roudnici nad Labem.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 290 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 277 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smažená houska 33 % (pšeničná mouka, řepkový olej, droždí, jedlá sůl, glukóza, petrželová nať, maltodextrin, sušený česnek, sušená cibule, extrakt z bylin a koření, kvasnicový extrakt), maltodextrin, česnekový extrakt 5,8 %, sušený česnek 3,2 %, rostlinný olej a tuk (řepkový, palmový), sušená mrkev, kvasnicový extrakt, jedlá sůl, aromata, sušený pórek, majoránka 0,8 %, mletý černý pepř. Může obsahovat stopy vajec, mléka, celeru a vlčího bobu.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 141 kJ
Energetická hodnota 34 kcal
Tuky 1.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g
Sacharidy 5 g
Z toho cukry 0.3 g
Vláknina 0.2 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.9 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003097