0
K pokladně

Strážnické Brambůrky Slaninové

60 g
Běžná cena
18,90 Kč 315,00 Kč/kg

Značka: Strážnické Brambůrky

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

„Mmm. Do křupava opečená slaninka. To je slast!“ Tak přesně tyhle pocity na vás čekají, až se zakousnete do našich slaninových brambůrků.

Ideální na párty, večer k televizi nebo prostě jen tak. P.S. Slaninu si v této formě mohou užít i vegetariáni!

       O HOBŽOVÝCH BRAMBŮRCÍCH

Je to příběh jedné normální české rodiny. Příběh plný odříkání, brambor, práce ve dne v noci, brambor, odvážných rozhodnutí a zase … brambor. Příběh, který začal v roce 1988 v bufetu letního kina, kde naši rodiče usmažili na pánvi své první brambůrky. A také je to příběh, který pokračuje dodnes se stejnou myšlenkou: je jedno, jestli vyrábíme šest kilo nebo čtyřicet tun denně, brambůrky musí chutnat stejně, jako když je naši připravovali ručně doma.

Říká se: „co je české, to je hezké.“ My Hobžovi jsme si tohle rčení trochu upravili a tvrdíme, že „co je české, to je dobré“. Proto se snažíme na výrobu našich Hobžových Strážnických brambůrek a Moravských brambůrek používat co nejvíce českých surovin, ať už jsou to brambory, řepkový olej nebo obalový materiál.

A kde bereme brambory? Každým rokem zvyšujeme podíl českých brambor na výrobě našich brambůrek. Ale považte – když denně zpracujeme v našem strážnickém závodě zhruba 40 tun brambor, tak zkrátka nejde brát brambory jen od českých dodavatelů. Vždyť už by vám žádné nezbyly do salátů nebo na hranolky! Brambory z České republiky přesto tvoří 70–80 %, zbytek dovážíme z Maďarska, Francie či Německa.

       

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Název a adresa výrobce
Petr Hobža snacks a.s., Za Drahou 1857, 696 62 Strážnice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 129 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 119 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

brambory (57 %), řepkový olej (36 %), jedlá sůl (max. 5 %), aroma (slaninové 2,4% pšeničná mouka), špekové (sója), kouřové), pšeničná mouka, Sušená zelenina (česnek, cibule), maltodextrin, látka zvýrazňující chuť a vůni: (E621, E635), kvasničný extrakt, barvivo: E160c

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2270 kJ
Energetická hodnota 542.5 kcal
Tuky 36 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.7 g
Sacharidy 49 g
Z toho cukry 1.5 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 3.5 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002950