0
K pokladně

Strážnické Brambůrky Jemně solené

60 g
Běžná cena
18,90 Kč 315,00 Kč/kg

Značka: Strážnické Brambůrky

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Legenda mezi našimi brambůrkami. Hobžovy Strážnické brambůrky jemně solené připravujeme podle originální receptury již více než 30 let. Jen brambory, olej a sůl.

Ty nejjednodušší věci bývají často nejlepší. Ochutnejte je i vy!

O výrobci

Je to příběh jedné normální české rodiny. Příběh plný odříkání, brambor, práce ve dne v noci, brambor, odvážných rozhodnutí a zase … brambor. Příběh, který začal v roce 1988 v bufetu letního kina, kde naši rodiče usmažili na pánvi své první brambůrky. A také je to příběh, který pokračuje dodnes se stejnou myšlenkou: je jedno, jestli vyrábíme šest kilo nebo čtyřicet tun denně, brambůrky musí chutnat stejně, jako když je naši připravovali ručně doma.

Říká se: „co je české, to je hezké.“ My Hobžovi jsme si tohle rčení trochu upravili a tvrdíme, že „co je české, to je dobré“. Proto se snažíme na výrobu našich Hobžových Strážnických brambůrek a Moravských brambůrek používat co nejvíce českých surovin, ať už jsou to brambory, řepkový olej nebo obalový materiál.

A kde bereme brambory? Každým rokem zvyšujeme podíl českých brambor na výrobě našich brambůrek. Ale považte – když denně zpracujeme v našem strážnickém závodě zhruba 40 tun brambor, tak zkrátka nejde brát brambory jen od českých dodavatelů. Vždyť už by vám žádné nezbyly do salátů nebo na hranolky! Brambory z České republiky přesto tvoří 70–80 %, zbytek dovážíme z Maďarska, Francie či Německa.

       

 

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Název a adresa výrobce
Petr Hobža snacks a.s., Za Drahou 1857, 696 62 Strážnice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 126 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 126 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Brambory (62 %), řepkový olej (36 %), jedlá sůl (2 %).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2270 kJ
Energetická hodnota 542.5 kcal
Tuky 36 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.7 g
Sacharidy 49 g
Z toho cukry 1.5 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1002949