0
K pokladně

Bohemia Kotlíkové brambůrky Sladké chilli a červená paprika

120 g
Běžná cena
67,90 Kč 565,83 Kč/kg

Značka: Bohemia

Země původu:
Německo
Popis produktu

Bohemia Kotlíkové, to jsou brambůrky pomalu dozlatova připravované v malých várkách v „kotlíku“. Kotlíkové brambůrky se od ostatních produktových řad liší způsobem přípravy, tzv. kotlíkovou metodou. Hlavní rozdíl je v délce přípravy, která je až 4x delší než u normálních brambůrků, a v použití brambor krájených na silné plátky i se slupkou.

Vše začíná pečlivým výběrem brambor, které jsou po důkladném očištění ještě ve slupce nakrájeny na silné plátky. Ty pomalu a při nízké teplotě připravujeme ve vysoce kvalitním slunečnicovém oleji. Pozvolným smažením dozlatova se stává každý brambůrek opravdovým originálem, který následně doplníme mořskou solí. Výsledkem jsou výjimečně křupavé brambůrky nejvyšší kvality, které si vás získají na první křupnutí.
Kotlíkové – dokonalé.

O značce

Vybrané brambory, slunečnicový olej a kvalitní koření jsou jediné tři ingredience, díky kterým chutnají Bohemia Chips tak výjimečně. Vhodné odrůdy českých brambor jsou sledovány již od sadby až po zpracování. Očištěné a omyté brambory jsou nakrájeny na velmi tenké plátky a znovu omyté v čisté vodě. Nakonec jsou chipsy okořeněny či jen osoleny podle vaší chuti a z brambor jsou krásně křupavé chipsy.

 

Adresa dodavatele
INTERSNACK, a.s., houstník 164,391 18 Choustník
Skladovací podmínky
 Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 179 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 179 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Brambory, slunečnicový olej, cukr, jedlá sůl, sušená rajčata, sušená cibule, kvasničný extrakt, sušená paprika (0,4), přírodní aroma, sušené chilli (0,3), koření, petržel, regulátor kyselosti (octan sodný), sušený česnek, extrakt z koření, invertní cukr. Může obsahovat stopy mléka.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2104 kJ
Energetická hodnota 503 kcal
Tuky 28 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.6 g
Sacharidy 53 g
Z toho cukry 4.4 g
Bílkoviny 6.3 g
Sůl 1.3 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002903