Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Meggle Cottage Cheese XXL

380 g
Běžná cena
64,90 Kč 170,79 Kč/kg

Značka: Meggle

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Lahodný čerstvý cottage sýr s přírodní chutí. Nyní v rodinném balení. Přirozenou aktivitou živých kultur může dojít k vydutí víčka, což neznamená zhoršenou kvalitu výrobku.

O ZNAČCE

Přestože je společnost MEGGLE v České republice svými produkty známá teprve od roku 1991, má za sebou dlouhou historii.

Její počátky se datují do roku 1887 v Bavorsku, kde vznikla v podhůří Alp jako rodinná výrobna sýru. V první polovině minulého století se postupně rozrůstala a zpracovávala mléko od stále většího počtu alpských zemědělců a farem. V padesátých letech se stala nadnárodní společností a začala se soustředit na export. Velký úspěch ji přinesl zejména výrobek bylinkové máslo, které představila jako první na světě. V roce 1977 otevírá pobočku až v dalekém Japonsku a v 90. letech expanduje do východní Evropy. Naše společnost MEGGLE s.r.o. byla založena v roce 1991 jako součást koncernu MEGGLE AG.

 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto produktu. Zboží vám bude dodáno dle aktuálních zásob na skladě. Děkujeme za pochopení.

 

 

Adresa dodavatele
MEGGLE Slovakia s. r. o., Studená 35, 823 55 Bratislava, Slovenská republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 2°C do 8°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 23 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 23 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, smetana, jedlá sůl, mlékárenská kultura.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 385 kJ
Energetická hodnota 92 kcal
Tuky 4.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.8 g
Sacharidy 1.5 g
Z toho cukry 1.5 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 0.8 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1029042