0
K pokladně

Madeta Jihočeský Cottage natur

150 g
Akční cena 23,90 Kč
od 4 ks
26,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
29,90 Kč 199,33 Kč/kg

Značka: Madeta

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vždy čerstvý, jemný a lehký. Sýrová zrnka obalená v lahodné smetaně poskytují milovníkům svěžích sýrů to pravé potěšení. Je možné jej konzumovat samostatně nebo s celozrnným pečivem. 

O výrobci

Madeta je ryze česká mlékárna, jejíž tradice sahá do doby více než před 100 lety. Má 4 samostatné závody a je největším zpracovatelem mléka v republice.

Madeta je česká firma, která si zakládá na tradici, již ctili už naši předchůdci. Kvalita jejich stoprocentně přírodních výrobků bez konzervantů je umocněná původními recepturami a poctivým řemeslem. To jsou spolu s lidmi, kteří tu pracují, základní kameny společnosti nejen ve vztahu k obchodním partnerům, ale především k zákazníkům.

Doporučení

Dobře chutná ochucený bylinkami, paprikou či křenem. Hodí se i jako základ pro pomazánky, na posypání těstovin či brambor nebo jako přísada do zeleninových salátů.

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +2°C do +8°C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
Madeta a.s., Rudolfovská 246/83, 370 50 České Budějovice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, 20 % smetana, mlékařská kultura, jedlá sůl. Sušina 21 %, Tuk min. 5 %.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 497 kJ
Energetická hodnota 119 kcal
Tuky 7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.6 g
Sacharidy 3 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 11 g
Sůl 0.7 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001147