0
K pokladně

Zárubova omáčka švestka/chilli

250 g
Běžná cena
44,90 Kč 179,60 Kč/kg

Značka: Zárubova

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Světová chuť ŠVESTKA CHILLI.

Omáčka se skvěle hodí ke steakům nebo sýrům.

O značce

Společnost ZÁRUBA FOOD je tradiční výrobce majonéz, tatarských omáček, dresingů, vaječných polotovarů a obchodního sortimentu. Sídlo společnosti je nedílně spjato s Českými Budějovicemi a Jihočeským krajem. Historie výroby sahá na počátek roku 1970, kdy se jako státní podnik výroba specializovala na zpracování, třídění a prodej skořápkových vajec.

Dnes  s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi  jsou  výrobky nesoucí obchodní značku „ZÁRUBOVA“ známé u širokého spektra spotřebitelů. Ať už jsou to profesionálové v oboru výroby lahůdek, gastronomie, pekařství nebo velkoobchodního prodeje. Taktéž řada dynamicky se rozvíjejících  retailových výrobků včetně privátních značek obchodních řetězců si získává oblibu u našich  spotřebitelů.

Rostoucí odbyt a vaše spokojenost, nás dlouhodobě inspiruje k trvalému vývoji produktů, rozšiřování dosavadního sortimentu a zvyšování logistického komfortu ve snaze zajistit čerstvost, zdravotní nezávadnost a snazší dostupnost našich výrobků.

Pravidelně investujeme finanční prostředky do obnovy technologického vybavení a výrobního zázemí. Trvale se zaměřujeme na kvalitu výrobků, hospodárnost, bezpečnost a zlepšování pracovních podmínek. Nedílnou součástí naši odpovědnosti je také snižování dopadů na životní prostředí.

 

Adresa dodavatele
ZÁRUBA FOOD a.s., Vrbenská 481/27, 370 06 České Budějovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 2°C až 15°C
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

pitná voda, cukr, švestka (16%), zahušťovací přípravek: modifikovaný kukuřičný škrob, citronový koncentrát, chilli (0,15%), konzervant: sorban draselný, barvivo: koncentrát z ibišku a černé mrkve, aroma MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 599 kJ
Energetická hodnota 142 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.01 g
Sacharidy 35 g
Z toho cukry 27.5 g
Bílkoviny 0.1 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1027540