0
K pokladně

Johnson's Pure Protect koupel a mycí gel 2v1

500 ml
Doporučená cena
149,90 Kč
119,90 Kč 239,80 Kč/l

Značka: Johnson's

Země původu:
Itálie
Popis produktu

JOHNSON'S Pure Protect koupel a mycí gel 2v1. Když dítě začíná vše zkoumat, nečistota a bakterie se stávají součástí jeho života. Náš mycí gel je smývá a zároveň pečuje o jemnou pokožku vašeho děťátka.

Obsahuje med, zelený čaj a rooibos.
Testovaný pediatry a dermatology.
Hypoalergenní, s vyváženým pH.
Zanechává pokožku čistou a zdravou na dotek.
Vybíráme pouze vysoce kvalitní ingredience, které jsou dostatečně šetrné pro děti. Proto jsme zamítli více než 400 složek, které neodpovídají našim standardům Best for Baby™.

 

 

Dodavatel

JNTL Consumer Health (Czech Republic) s. r. o., Walterovo náměstí 329/1, 158 00 Praha 5 - Jinonice

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, PEG-80 Sorbitan Laurate, Glycerin, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Aspalathus Linearis (Rooibos tea) Leaf/Stalk Extract, Camellia Sinsensis (Green Tea) Leaf Extract, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Mel (Honey),  Coconut Acid, Decyl Glucoside, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Sodium Methyl Cocyl Taurate, Sodium Chloride, Citric Acid, LActic acid, Phenoxyethanol, Potassium SOrbate, Sodium Benzoate, Parfum.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000145