0
K pokladně

Smetanová Cukrárna Řez punčový

400 g
Běžná cena
94,90 Kč 237,25 Kč/kg

Značka: Smetanová Cukrárna

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Řez, který je krásný již oku pro svou barevnost. Vyniká i svou chutí, protože část piškotového korpusu je máčena v punčovém rozvaru. Obarvené růžové i nebarvené žluté části jsou střídány. Na povrchu je moučník polévaný cukrovou polevou.


O výrobci:
Smetanová cukrárna působí na českém trhu již od roku 1992. Vznikla jako rodinná firma s jedním kamenným provozem a s ohledem na nebývalý zájem zákazníků rozšířila své provozy o další výrobny. Dnes její výrobky najdete téměř v každém větším supermarketu a vzhledek k počtu prodaných výrobků víme, že jsou opravdu oblíbené.

Skladovací podmínky
1-8°C
Název a adresa výrobce
Smetanová cukrárna a.s. Palackého 831 Roztoky 252 63
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, pitná voda, PŠENIČNÁ mouka, VEJCE, fondán (cukr, glukózový sirup, voda), ovocná zavařenina (ovocná dřeň 50%: jablko, malina, rybíz, bezinka, cukr, regulátor kyselosti kyselina citronová, želírující látky: pektin, PŠENIČNÝ škrob, barvivo koncentrát z černé mrkve, konzervanty: sorban draselný, OXID SIŘIČITÝ, aroma), emulgační složka (emulgátory: E471, E475, stabilizátor E420, líh kvasný, aroma), líh kvasný, kypřicí látky (E450, E500), rumová tresť, ovocná pasta (jablečná dřeň 54%, cukr, pitná voda, škrob, aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová, konzervant sorban draselný, barvivo kurkumin), barvivo extrakt z červené řepy (regulátor kyselosti kyselina citronová), cukrářská poleva (cukr, tuky: palmové a palmojádrové plně ztužené v různém poměru, kakao se sníženým obsahem tuku, emulgátor SÓJOVÝ lecitin, aroma), kyselina citronová, barvivo beta-karoten, rostlinný tuk (palmový a palmový částečně ztužený), želírující látka agar.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1485 kJ
Energetická hodnota 350 kcal
Tuky 3.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.2 g
Sacharidy 75 g
Z toho cukry 57 g
Bílkoviny 5.6 g
Sůl 0.35 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Sója Ano
Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024915