0
K pokladně

Country Life Fazole Mungo BIO

500 g
Běžná cena
84,90 Kč 169,80 Kč/kg

Značka: Country Life

Země původu:
Čína
Popis produktu

Mungo fazole jsou semena rostliny vigny zlaté. Vigna pochází z Indie a pěstuje se dnes jak tam, tak například i v Číně nebo v Thajsku. V Číně jsou fazole mungo známe již od roku 3000 před naším letopočtem. Vigna je keříčkovitá rostlina většinou ne vyšší než metr a její fazolky jsou ukryté v luscích. Lze ji dokonce pěstovat i u nás.

O značce 

V Nenačovicích u Berouna funguje od roku 2003 ekologické centrum Country Life. Jeho součástí je sídlo firmy, vzorková prodejna, biopekárna, ekofarma a balírna, donedávna také velkoobchodní sklad. Ekocentrum vzniklo přestavbou bývalého kravína na nízkoenergetickou budovu a přistavěním nové části, tzv. Archy, která má parametry pasivního domu. Jedná se o první pasivní dům postavený v ČR.

Skladovací podmínky
skladujte při relativní vlhkosti do 70 %
Název a adresa výrobce
Country Life, s.r.o., NENAČOVICE 87, BEROUN 1, 266 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

fazole mungo Bio MŮŽE OBSAHOVAT: Obiloviny obsahující lepek

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1305 kJ
Energetická hodnota 312 kcal
Tuky 1.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 44 g
Z toho cukry 6.6 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0.04 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024671