0
K pokladně

Podravka Přísada

750 g
Běžná cena
134,90 Kč 179,87 Kč/kg

Značka: Podravka

Země původu:
Chorvatsko
Popis produktu

Kořenící přísada Podravka se již dávno stala oblíbenou a nenahraditelnou klasikou v evropských kuchyních. Tato originální kombinace koření a sušené zeleniny vám umožní Podravku použít téměř všude: počínaje zeleninou a masem na dušení a grilování, jednoduchými jídly až po speciality – 1 lžička Podravky zajistí skutečný zážitek pro chuťové buňky a navíc naprosto bez práce.

Popusťte uzdu své kulinářské fantazii a udělejte z vaření něco víc – čeká na vás několik nových druhů přísad do jídel Podravka!

Kořenící přísada pro široké použití Podravka vaše jídlo podtrhne a doplní, ale nepřebije jeho chuť S Podravkou chutná lépe!

O výrobci

V současnosti patří Podravka - Lagris mezi nejvýznamnější potravinářské společnosti v tuzemsku. Specializuje se především na rýži, luštěniny, mlýnské obilné výrobky, sůl, ale také sterilovanou zeleninu a těstoviny. Navíc je držitelem prestižního ocenění Czech Superbrands 2016. Kromě odborníků o něm rozhodovali sami spotřebitelé. 

 

 

Adresa dodavatele
Podravka-Lagris, a.s., Dolní Lhota 39,763 23, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
Podravka - Lagris a.s., DOLNÍ LHOTA 39, DOLNÍ LHOTA, 763 23
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedlá sůl max. 58%, sušená zeleniny 15,5 % (mrkev, pastinak, brambory, cibule, CELER, petrželová nať), látky zvýrazňující chuť a vůni (glutaman sodný, inosinan sodný), cukr, směs koření, kukuřičný škrob, barvivo (riboflavin).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 697 kJ
Energetická hodnota 164 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 32 g
Z toho cukry 22 g
Bílkoviny 8.5 g
Sůl 56.9 g

Alergeny

Celer Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024107