0
K pokladně

Soignon DUO

180 g
Akční cena 82,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
124,90 Kč 693,89 Kč/kg

Značka: Soignon

Země původu:
Francie
Popis produktu

Zrající váleček s bílou plísní na povrchu je vyroben z 50% z kozího mléka a z 50% z kravského mléka, má nenapodobitelnou jemnou chuť a lehkou konzistenci.

Víte, že díky kravskému mléku má tento sýr jemnější chuť, a díky kozímu mléku má svou typickou vůni?

Mlékárna Soignon (člen společnosti Eurial) byla založena v roce 1895 a byla jednou z prvních ve Francii. Dnes je pro Francouze nejprodávanější a nejoblíbenější značkou kozích sýrů.

O dodavateli

V současné době máme v sortimentu pestrou nabídku produktů z Francie, Itálie, Anglie, Rakouska, Švýcarska, Španělska, Německa, Holandska, Řecka, Rumunska, Estonska nebo Slovenska. S většinou původních dodavatelů spolupracujeme dodnes, kdy je společnost IMCO s.r.o. jedním z největších výhradních dovozců sýrů, dalších mléčných výrobků, rostlinných tuků a dezertů. Svoji obchodní strategii a úspěch stavíme především na spokojenosti zákazníka, neboť právě on je nejdůležitějším článkem úspěchu celého týmu. Již od prvopočátku jsme chtěli přinášet českým konzumentům prvotřídní zahraniční produkty a být spolehlivým distributorem na český a slovenský trh. A trochu neskromně můžeme říct, že se nám to podařilo!

 

 

Adresa dodavatele
IMCO, s.r.o., Statenická 1 (areál WhiteTrans), 252 64 Velké Přílepy, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +2°C do +6°C.
Název a adresa výrobce
IMCO, s.r.o., ŽUKOVSKÉHO 852/1, PRAHA 6, 161 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pasterované kravské (50%) a kozí (50%) mléko, jedlá sůl, mlékárenské a plísňové kultury.

 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1208 kJ
Energetická hodnota 291 kcal
Tuky 23 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16.1 g
Sacharidy 1 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 20 g
Sůl 1.6 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023499