0
K pokladně

Pfanner Nektar mandarinka/citrus 40%

2 l
Akční cena 64,90 Kč
od 4 ks
84,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
99,90 Kč 49,95 Kč/l

Značka: Pfanner

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Mandarinka byla ve staré Číně velmi ceněným, hodnotným ovocem, které bylo pěstováno jen pro císaře a vysoké státní úředníky, mandaríny.

Zhruba před 200 lety přišly první plody do Evropy. V nápoji Pfanner Mandarinka a citrus mix zajišťují vedle mandarinek svěží zážitek ovocné chuti sluncem hýčkané pomeranče, grapefruity a limetky.

O ZNAČCE

Pfanner je rakouská značka ovocných nápojů a gastronomických produktů, soustředěná především na džusy a kvalitní ovocné šťávy. Filozofie firmy je jednoduchá. Je třeba dát do práce to nejlepší, aby se mohly z darů přírody vyrobit ty nejhodnotnější produkty. Proto se Pfanner snaží neustále inovovat, zlepšovat a optimalizovat své výrobky a výrobní procesy. Tato cesta se osvědčuje. Během 160 let získala firma Pfanner důvěru milionů spotřebitelů.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření uchovejte v chladničce (při +6°C) a spotřebujte do 3 dnů.
Název a adresa výrobce
PFANNER, spol. s r.o., V ULIČCE 1243, HOSTIVICE, 253 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda Ovocná šťáva z několika druhů ovoce vyrobená z koncentrátů ovocných šťáv (mandarinka (20%), pomeranč, růžový grapefruit, limetka) Cukr Kyselina: kyselina citronová Vitamin C Aroma Barvivo karoteny Podíl ovocné složky nejméně: 40%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 195 kJ
Energetická hodnota 46 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 11 g
Z toho cukry 10 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023377