0
K pokladně

Boneco Pomazánka sýrová s uzeným sýrem

450 g
Běžná cena
74,90 Kč 166,44 Kč/kg

Značka: Boneco

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pomazánka obsahuje strouhaný sýr Eidam uzený, cibuli, okurky a pro vzhled i sušenou petrželku. Jako spojka je použita lahodná majonéza. Chuť a vůně je jemná, po použitém sýru, s mírnou zauzenou vůní. Pomazánku lze velmi dobře využít ve studené kuchyni, při přípravě obložených baget, jednohubek i ke zdobení obložených mís.

O výrobci

Společnost BONECO a.s. je významným potravinářským subjektem se zaměřením na výrobu potravin a polotovarů pro potravinářskou výrobu se širokou škálou výrobků a to zejména: majonézy, omáčky, hořčice, lahůdkové saláty a pomazánky.

Všechny tyto výrobky vyrábíme v Kostelci nad Černými lesy ve středních Čechách a jsou uváděny pod značkou BONECO ®, jejíž tradice sahá do začátku 90. let 20. století.

Naše společnost dbá především na kvalitu výrobků nejen z hlediska receptur, ale i vysoké úrovně certifikované výroby. Úspěchem na poli kvality je i fakt, že jsme dosáhli ocenění národní značkou Klasa pro 4 výrobky v čele s Majolkou. Naše tradiční výrobky vychází z původních receptur, které nemůžou fungovat bez kvalitních surovin. Používáme známé a časem prověřené české dodavatele, kteří dokáží garantovat kvalitu, za kterou si stojí. Proto si i BONECO ® může dlouhodobě stát za kvalitou svých výrobků.

 

 

Skladovací podmínky
Teplota skladování 2°C - 8°C
Název a adresa výrobce
BONECO a.s., LOPATECKÁ 223/13, PRAHA 4, 147 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Majonéza (řepkový olej, pitná voda, modifikovaný škrob, ocet kvasný lihový, VAJEČNÝ ŽLOUTEK, jedlá sůl, stabilizátory guarová guma a xanthan, barvivo beta-karoten), sýr Eidam 23% (obsahuje MLÉKO), cibule 12 %, okurky 8 %, cukr, koření, konzervant sorban draselný a benzoan sodný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1539 kJ
Energetická hodnota 368 kcal
Tuky 37 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5 g
Sacharidy 2.8 g
Z toho cukry 0.3 g
Bílkoviny 7.3 g
Sůl 0.7 g

Alergeny

Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023353