0
K pokladně

Boneco Pomazánka chlebíčková vlašská

1 kg
Původní cena
99,90 Kč
69,90 Kč 69,90 Kč/kg

Značka: Boneco

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Obdoba vlašského salátu s jemnější strukturou a zvýrazněnou chutí koření, použití pro bagety, chlebíčky, sendviče, apod.

O výrobci 

Společnost BONECO a.s. je významným potravinářským subjektem se zaměřením na výrobu potravin a polotovarů pro potravinářskou výrobu se širokou škálou výrobků a to zejména: majonézy, omáčky, hořčice, lahůdkové saláty a pomazánky.

Všechny tyto výrobky vyrábíme v Kostelci nad Černými lesy ve středních Čechách a jsou uváděny pod značkou BONECO ®, jejíž tradice sahá do začátku 90. let 20. století.

Naše společnost dbá především na kvalitu výrobků nejen z hlediska receptur, ale i vysoké úrovně certifikované výroby. Úspěchem na poli kvality je i fakt, že jsme dosáhli ocenění národní značkou Klasa pro 4 výrobky v čele s Majolkou. Naše tradiční výrobky vychází z původních receptur, které nemůžou fungovat bez kvalitních surovin. Používáme známé a časem prověřené české dodavatele, kteří dokáží garantovat kvalitu, za kterou si stojí. Proto si i BONECO ® může dlouhodobě stát za kvalitou svých výrobků.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotách od 2°C - 8°C
Název a adresa výrobce
BONECO a.s., LOPATECKÁ 223/13, PRAHA 4, 147 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Brambory 30 %, majonéza (řepkový olej, pitná voda, modifikovaný škrob, ocet kvasný lihový, VAJEČNÝ ŽLOUTEK, jedlá sůl, stabilizátory guarová guma a xanthan, barvivo beta-karoten), salám 16 % (drůbeží maso strojně oddělené, pitná voda, vepřové kůže, bramborový škrob, jedlá sůl, česnek, stabilizátory: polyfosforečnany, vepřová bílkovina, konzervant dusitan sodný, koření, dextróza, maltodextrin, cukr), mrkev 8 %, okurky 5 %, hrášek 3 %, semínko HOŘČICE, cukr, koření, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1070 kJ
Energetická hodnota 256 kcal
Tuky 24 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.5 g
Sacharidy 7 g
Z toho cukry 1.2 g
Bílkoviny 2.5 g
Sůl 1.8 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024266