0
K pokladně

Haribo Pasta Basta Jahoda

1.13 kg
Běžná cena
219,90 Kč 195,47 Kč/kg

Značka: Haribo

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Jahodové pásky.

O výrobci

Hans Riegel se narodil v roce 1893 ve Friesdorfu u Bonnu. Vyučil se cukrářem a stává se podílníkem ve firmě Heinen & Riegel. Dne 13. prosince 1920 zakládá HARIBO (HAns RIegel BOnn) a v prádelně na dvorku zahajuje výrobu cukrovinek pouze s jedním pytlem cukru, mramorovou deskou, stoličkou, kamny, měděným kotlíkem a válečkem. V roce 1921 se jeho žena Gertrud stává prvním zaměstnancem této mladé firmy.

Úspěch HARIBO se neomezil pouze na německý trh: Jako světový lídr v oblasti ovocného želé a lékořice je HARIBO dnes zastoupeno ve více jak 100 zemích světa! HARIBO vyrábí na 16 místech v deseti zemích a zaměstnává přes 7 000 pracovníků, kteří se starají o to, aby spotřebitelé měli vždy dostatek svých oblíbených produktů – v obvyklé a znamenité kvalitě.

 

Skladovací podmínky
Chraňte před teplem a vlhkem
Název a adresa výrobce
HARIBO CZ s.r.o.Maříkova 50621 00 Brno
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, glukózový sirup, kukuřičný škrob, zvlhčující látka: sorbitol, pšeničná mouka, kyseliny: kyselina citronová, kyselina jablečná, lešticí látka: karnaubský vosk, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, aroma, ovocné a rostlinné koncentráty: černý rybíz, černý bez, aronie, hroznové víno, pomeranč, citron, extrakt ze svatojánského chleba, extrakt z černého bezu, sirup z invertního cukru. MŮŽE OBSAHOVAT: Obiloviny obsahující lepek,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1485 kJ
Energetická hodnota 350 kcal
Tuky 1.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 83 g
Z toho cukry 57 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023001