0
K pokladně

Prantl Školáček nejvyšší jakosti (91% masa)

cca 1.7 kg
Běžná cena
356,83 Kč 209,90 Kč/kg

Značka: Prantl

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Školáček nejvyšší jakosti, 91% masa.

O výrobci

Podnik Prantl masný průmysl s.r.o. byl založen v roce 1992 panem Janem Prantlem, který tento podnik restituoval. Svou činností navazuje na dlouholetou tradici výroby masných výrobků v Žirovnici, kdy se její počátky datují již od roku 1889

Podnik patří mezi významné výrobce masných výrobků v České Republice. V průběhu let došlo v podniku ke specializaci a současný výrobní program obsahuje jak výsekové maso, tak i celou škálu masných výrobků s prioritou výroby masných specialit a šunek. Podnik historicky patří k tradičním výrobcům fermentovaných trvanlivých masných výrobků a při jejich výrobě klade důraz na zachování tradičního způsobu výroby, který dává těmto výrobkům nezaměnitelnou chuť a aroma.

 

 

Skladovací podmínky
0 °C AŽ +5 °C
Název a adresa výrobce
PRANTL Masný průmysl s.r.o., HAVLÍČKOVO NÁMĚSTÍ 46, ŽIROVNICE, 394 68
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřová kýta 91%, pitná voda, jedlá sůl, mořská sůl, stabilizátory: difosforečnany, trifosforečnany, regulátor kyselosti: citronany sodné, dextróza, antioxidant: erythorban sodný, konzervant: dusitan sodný, střevo není jedlé.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 417 kJ
Energetická hodnota 99 kcal
Tuky 2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 0.2 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 20 g
Sůl 2.5 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 90 - 94%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022866