0
K pokladně

J.P. Chenet Cabernet Syrah

5 l
Běžná cena
509,90 Kč 101,98 Kč/l

Značka: J.P. Chenet

Země původu:
Francie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

SPECIFIKACE - Červené suché víno, tmavě rubínová barva s fialovými odlesky, odrůda Cabernet a Syrah, obsah alkoholu 12,5 %.

CHUŤ A VŮNĚ - Ve vůni i chuti nalezneme třešně, rybíz i jemné exotické koření. Výrazná, vyvážená chuť s příjemnou tříslovinou.

 

PÁROVÁNÍ - Výhodné, ekologické a praktické balení bag in box se skvěle hodí pro setkání s přáteli u zahradního grilu nebo na pikniku. Toto výrazné cuvée se ideálně snoubí s pečeným masem, uzeninami a sýry typu camembert.

 

O ZNAČCE

J.P. Chenet patří mezi nejprodávanější francouzská vína ve světě. Prodává se do 160 zemí světa. Společnost byla založena v roce 1984 a jejich vína poznáte dle ikonické lahve, v níž se prodávají, a kterou vidíte i na obalu tohoto bag in boxu. Říká se jí Josephine, má široké tělo a šikmé hrdlo. 

Pro J. P. Chenet je charakteristická myšlenka, že důležitější je odrůda vinné révy než oblast pěstování. Odrůda totiž vínu dodává jeho specifičnost, osobitost, a o to producentovi jde – vyrábět svůdná vína se silným charakterem.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let. 

 

 

Skladovací podmínky
Skladovat v suchu při teplotě 8 - 11 st Celsia
Název a adresa výrobce
UNITED BRANDS,s.r.o. Modletice 98, Praha východ 251 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, siřičitany

Obsah alkoholu
12,5 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva červená
Obsah cukru suché
Jakost stolní
Oblast Francie - Pays d'OC

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022561