0
K pokladně

Vinný dům Bzenec Modrý Portugal Bag in Box

3 l
Akční cena 139,90 Kč
od 3 ks
149,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
184,90 Kč 61,63 Kč/l

Značka: Vinný dům Bzenec

Země původu:
Maďarsko

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Modrý Portugal víno suché.

Víno rubínové, sytě červené barvy, charakteristické výraznou ovocitou vůní připomínající přezrálé třešně, s jemným nádechem skořice. V chuti je jemné, vyrovnané až sametové s příjemnou tříslovinkou, která se zráním ještě.

O značce

Chateau Bzenec je malebný viniční statek, který leží uprostřed krásných vinic nedaleko Bzence. A právě na těchto vinicích Slovácké vinařské podoblasti mají hrozny vynikající podmínky pro optimální vyzrávání. Složení půdy, kvalita a výše podzemních vod, volba odrůdy, orientace vinice, sluneční svit i dlouholeté zkušenosti vinohradníků. Skutečností podílejících se na chuti vína je mnoho. A pouze jejich unikátní souznění, spojující se ve slováckém terroiru, dává vzniknout jedinečnému vínu Chateau Bzenec. Péče o vinici je na prvním místě, proto na každém keři vinné révy nechávají vinohradníci růst maximálně 2 kilogramy hroznů. Každá bobulka tak může zcela dozrát a chuť vína se ještě více přiblíží k dokonalosti. V Chateau Bzenec neradi nechávají věci náhodě, proto vinice před nenechavými špačky střeží 7 sokolů. Potěšte se z jedinečného ryzlinku rýnského s chutí a vůní připomínající kvetoucí lípu!

Adresa dodavatele
Vinný dům, spol. s r.o., Toužimská 588/70, 197 00 Praha 9 Kbely, výrobní závod Bzenec
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
víno
Obsah alkoholu
11,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva červená
Obsah cukru suché

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1075973