0
K pokladně

Opavia Piškoty tradiční

120 g
Běžná cena
29,90 Kč 249,17 Kč/kg

Značka: Opavia

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Tradiční Piškoty Opavia upečené podle osvědčeného receptu jsou po generace vyhledávané pro svou jemnou chuť, vůni a jednoduché použití.

Díky kvalitním surovinám jsou Piškoty Opavia chutnou svačinkou, která obsahuje 50% cereálií. Jejich zlatá barva je důkazem pečlivého výběru nejlepších surovin a kvalitní výroby.

O OPAVIA
Všechno začíná v rodině Kašpara Melichar Baltazara Fiedora a jeho ženy Amálie, kteří společně zakládají v Opavě rodinný podnik na pečení oplatek. První produkty byly kulaté oplatky slazené cukrem a pečené na otevřeném ohni. Označení Opavia se původně vztahovalo k továrně v Opavě.

 

    

 

Nyní se s ním pracuje jako se značkou produktů, které se vyrábějí ve třech českých továrnách, v Opavě, Lovosicích a Mariánských Lázních. Většina produkce pochází z České republiky, část je vyráběna také v zahraničních továrnách.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.  
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 138 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 120 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka 50 %, vejce 39 %, cukr.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1520 kJ
Energetická hodnota 360 kcal
Tuky 4.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.3 g
Sacharidy 69.5 g
Z toho cukry 34.5 g
Vláknina 2.1 g
Bílkoviny 9.6 g
Sůl 0.25 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002117