0
K pokladně

Gastro Pařížský salát

140 g
Běžná cena
24,90 Kč 177,86 Kč/kg

Značka: Gastro

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Lahůdkový salát, se kterým vytvoříte výborné chlebíčky.

Bez ztužených tuků, bez lepku a sladidel, s lahůdkovým salámem.

O výrobci

Gastro menu expres to jsou delikátní lahůdkové produkty. Pro české zákazníky je vyrábí od roku 1998 a zachovala i řadu tradičních receptur. Na výrobu se používají výhradně kvalitní suroviny. V současnosti nabízí firma velmi široký a pestrý sortiment lahůdkářských a rybích produktů a je schopna pružně reagovat na potřeby trhu a především na požadavky svých zákazníků. Pro regionální zákazníky nabízí také široký sortiment chlebíčků a baget.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 1-8 °C.
Název a adresa výrobce
GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Třinec - Konská 199, PSČ 739 61
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 22 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 18 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Majonéza (řepkový olej, pitná voda, ocet kvasný lihový, sůl jedlá, sušené vaječné žloutky, stabilizátory: guma guar, xanthan, bramborový škrob, konzervant: benzoan sodný a sorban draselný), lahůdkový salám (vepřové maso, kůžová emulze, bramborový škrob, česnek, sůl jedlá, konzervant: dusitan sodný, stabilizátor: trifosforečnany), sterilovaná zelenina (okurky, hrách, pitná voda, ocet kvasný lihový, sůl jedlá), marinovaná cibule, hořčice plnotučná (pitná voda, hořčičné semeno, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl), cukr, sůl jedlá, koření, konzervant: benzoan sodný a sorban draselný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 284 kJ
Tuky 27 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.6 g
Sacharidy 7.9 g
Z toho cukry 4.7 g
Bílkoviny 3.9 g
Sůl 1.9 g

Alergeny

Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002006