0
K pokladně

Gastro Pažitková pomazánka

120 g
Běžná cena
24,90 Kč 207,50 Kč/kg

Značka: Gastro

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pažitková pomazánka ze 100 % kvalitních surovin s vysokým podílem tvarohu. Pomazánka je bez sladidel, glutamanu, lepku a neobsahuje ani ztužené tuky. Balení obsahuje 120 g výrobku. 

O výrobci

Gastro menu expres to jsou delikátní lahůdkové produkty. Pro české zákazníky je vyrábí od roku 1998 a zachovala i řadu tradičních receptur. Na výrobu se používají výhradně kvalitní suroviny. V současnosti nabízí firma velmi široký a pestrý sortiment lahůdkářských a rybích produktů a je schopna pružně reagovat na potřeby trhu a především na požadavky svých zákazníků. Pro regionální zákazníky nabízí také široký sortiment chlebíčků a baget.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě +1 až +8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Třinec - Konská 199, PSČ 739 61
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 13 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Tvaroh (mléko), majonéza (rostlinný olej, pitná voda, stabilizátor guma guar, guma tara, modifikovaný kukuřičný škrob, xanthan, jedlá sůl, kvasný ocet, sušené žloutky), jogurt (mléko, mléčná bílkovina, jogurtová kultura), pažitka mražená min. 4%, cibule nakládaná (oxid siřičitý), cukr, sůl, stabilizátory guma guar, guma tara, xanthan, modifikovaný kukuřičný škrob, konzervanty benzoan sodný, sorban draselný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2654.45 kJ
Energetická hodnota 634 kcal
Tuky 69.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 39.5 g
Sacharidy 1.65 g
Z toho cukry 1.19 g
Vláknina 0.152 g
Bílkoviny 8 g
Sůl 1.25 g

Alergeny

Mléko Ano
Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002000