0
K pokladně

HiPP BIO Jablka s lesními plody

125 g
Doporučená cena
44,90 Kč
39,90 Kč 319,20 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Od ukončeného čtvrtého měsíce přichází čas na první lžičku. Snáší-li vaše děťátko dobře zeleninu, můžete vyzkoušet i první ovoce. Ovocné příkrmy HiPP jsou obohaceny vitamínem C a mají snížený obsah ovocných kyselin. Se sníženým obsahem alergenních složek, bezlepkový výrobek bez přídavku cukrů.

Vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce.

Příprava

Zamíchejte pokrm plastovou lžičkou, aby nedošlo k porušení skleničky. Zbylou část uchovejte v uzavřené skleničce a v lednici. 

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o. Pekařská 628/14, Praha 5 155 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

ovoce* 100 % [jablka* 84 %, lesní plody* 11 % (jahody*, maliny*, borůky*), černý rybíz*, acerola* ], mrkvová šťáva z koncentrátu.* z ekologického zemědělství

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 203 kJ
Energetická hodnota 48 kcal
Tuky 0.1 g
Sacharidy 10.5 g
Z toho cukry 10.1 g
Bílkoviny 0.3 g
Sůl 0.05 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 4. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020198