0
K pokladně

Galbani Ricotta Finetta

250 g
Akční cena 54,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
74,90 Kč 299,60 Kč/kg

Značka: Galbani

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Ricotta je čerstvý sýr s mnohostranným využitím a s nepřehlédnutelnými nutričními vlastnostmi. Ricotta je polotučný syrovátkový, lehce roztíratelný sýr, který se vyrábí z pasterované, sladké syrovátky. Je podobná českému tvarohu, je však jemnější a není kyselá.


Zajímavost o produktu: 
Víte, že výhoda ricotty nespočívá jen ve výborné chuti? Také z pohledu obsažených živin má vysokou cenu. Ricotta má nízký obsah tuku, obsahuje jednoduché bílkoviny a je lehce stravitelná.


Tip:
Ricotta coby slaný koláč je oblíbená italská specialita. Výtečně chutná zatepla i studená.


O výrobci: 
Galbani je v Itálii jedničkou v oblasti sýrových specialit a jedním z hlavních hráčů na trhu sýrových výrobků. Společnost, která vznikla v roce 1882 prodává více než 300 výrobků v 50 zemích světa. Je jedním z nejvýznamnějších výrobců potravinářského průmyslu díky svým 3100 zaměstnancům a čtyřem výrobním závodům v Itálii.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě + 4 °C až +7°C.
Název a adresa výrobce
Lactalis CZ, s.r.o., Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 - Chodov
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Syrovátka z kravského mléka, jedlá sůl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, kyselina mléčná. Obsah sušiny: 25,5%, tuk v sušině: 40%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 702 kJ
Energetická hodnota 168 kcal
Tuky 13 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 9 g
Sacharidy 5 g
Z toho cukry 4 g
Bílkoviny 8 g
Sůl 0.4 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001361