0
K pokladně

Gillette Satin Care gel na holení Avokádový Twist

200 ml
Akční cena 119,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
159,90 Kč 799,50 Kč/l

Značka: Gillette

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Holení nohou dává vyniknout vašim křivkám. Dámský gel na holení Gillette Satin Care Avocado hydratuje chloupky a usnadňuje dosažení hladkého oholení. To znamená, že se vaše hladce oholené nohy mohou stát středem pozornosti. Výrobky řady Gillette Venus jsou vyvinuty tak, aby se hodily k jakémukoliv životnímu stylu – ať už hledáte dokonalé oholení nebo se chcete rozmazlovat.

Vlastnosti a výhody:
- Dámský gel na holení, který hydratuje chloupky a usnadňuje hladké oholení
- Úžasný skluz po pokožce pro ochranu před drobným poraněním
- Zanechává nohy nádherné a hedvábně hladké
- Napění se a poskytuje neuvěřitelně hladké oholení
- S vůní aloe, jasmínu a růží

Varování:
Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C / 122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 5,1 % hmotnosti náplně je hořlavých. 

Adresa dodavatele

Procter & Gamble Czech Republic, s.r.o., Ottova 402, 269 32 Rakovník

Skladovací podmínky
teplota: do 24°C Skladovací podmínky: Nepotraviny
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutane, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Parfum, Glycerin, PEG-90M, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Sodium Nitrate, Glyoxal, Aloe Babadensis Leaf Juice, Persea Gratissima Oil, Silica, Silk Amino Acids, Hydrogenated Vegetable Oil, Polysorbate 60, Disodium Phosphate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxysiohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 19140, CI 42053

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1012196