0
K pokladně

Jablko Braeburn, karton

3 kg
Běžná cena
139,90 Kč 46,63 Kč/kg
Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Odrůda: Braeburn

Jakost: I.

Kalibr: 70 - 90mm

O PRODUKTU

Středně velké, základní barva zelenožlutá, v době sklizňové zralosti žlutooranžová s krycím červeným rozmytým žíháním. Slupka středně tlustá, suchá, drsná, neotlačuje se. Dužnina středně šťavnatá, krémové barvy, pevné a tuhé konzistence, navinule sladká. Stopka středné tlustá a krátká.

O DODAVATELI

Bohemia Apple, družstvo vzniklo v roce 2008. Má šest členů, z nichž největším členem je společnost Sady Tuchoraz, s.r.o., která se pěstováním jablek zabývá téměř 20 let a která hospodaří na 340 hektarech vlastních jablečných sadů. Ovoce, z naší produkce každoročně vyhovuje požadavkům a rozborům, zejména ekologicky přijatelných metod pěstování, zvýšené ochrany životního prostředí a lidského zdraví. Díky tomu může používat ochrannou známku Sispo (Svaz pro integrované systémy produkce ovoce). 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +8°C do +12°C.
Název a adresa výrobce
Bohemia Apple, družstvo, Tuchoraz 1, 282 01 Český Brod, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jablko Braeburn.

Popis produktu

Třída jakosti I.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001020