0
K pokladně

Čerstvě utrženo Rajčata cherry červená kulatá na stonku "Nelinka", balení

500 g
Běžná cena
139,90 Kč 279,80 Kč/kg

Značka: Čerstvě utrženo

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Oblíbená cherry rajčata Nelinka od farmářského družstva Čerstvě utrženo

Jakost: I.
Kalibr: 21-35 mm
Cukernatost: >8 °Brix
Průměrná hmotnost plodu: 14–18 g

O PRODUKTU

Nelinka z farem Kostelec na Hané a Smržice je lahodné cherry rajčátko, které si vás získá svojí božskou sladkostí a šťavnatostí.

 

 

Tajemství její chuti tkví v poctivé péči farmářů, kteří se o rostliny starají tak, aby jim po celý jejich život nic nechybělo. A protože to k vám Nelinka z Hané nemá daleko, farmáři ji sklízí až plně zralou a nedozrává tak po cestě v kamionech, jak tomu častokrát bývá u ovoce a zeleniny ze zahraničí. Chutná tedy přesně tak, jak poctivé rajče chutnat má.

 

 

O DODAVATELI

Čerstvě utrženo je sdružení českých farmářů, kteří si dali za společný cíl vrátit do obchodů lokálně vypěstované ovoce a zeleninu.

 

Záleží jim na výjimečné chuti a kvalitě a vše pěstují s ohledem na životní prostředí a zdraví lidí, kteří jejich produkty konzumují. V jejich moderních sklenících používají na ochranu rostlin před škůdci přirozenou biologickou ochranu, tedy různé druhy dravého hmyzu, které požírají škůdce. Na zalévání využívají převážně dešťovou vodu, kterou rostlinám přesně dávkují, aby jí zbytečně neplýtvali a celkově se o rostliny starají tak, aby z nich vyrostly ty nejchutnější plody.

TIP

Rajčata neodmyslitelně patří k italské kuchyni. Přeneste se na slunný jih s TAGLIATELLE S RAJČATY podle Kitchen story.

Skladovací podmínky
Ideální skladovací teplota +15°C
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rajčata cherry červená kulatá Nelinka.

Popis produktu

Třída jakosti I.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000896