0
K pokladně

Cif Ultrafast Koupelna čisticí sprej

750 ml
Běžná cena
104,90 Kč 139,87 Kč/l

Značka: Cif

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Díky svému složení pro rychlé odstranění mýdlových skvrn a vodního kamene Cif Ultrafast Koupelna čisticí sprej ihned a snadno vyčistí koupelnové dlaždice, umyvadla, sprchy i vany. Když máte v koupelně převážně dlažbu, to poslední, co chcete je, aby se v jejich spárách usazovala plíseň. Udržování vaší koupelnové dlažby a spár v čistotě přináší do celé místnosti lesk a jiskru a poskytuje nádhernou kulisu, která rozjasní celý prostor a tak všemu hřejivý svit. Ve společnosti Cif věříme ve zpřístupnění a zachování krásy pro každodenní potěšení všech. To je důvod, proč již více než 50 let produkty Cif odstraňují i nejhorší nečistotu bez poškození povrchů a zajišťují perfektní výsledky.

Jak čistič použít:

Postříkejte jím povrch, nechte na několik vteřin působit a utřete vlhkým hadříkem. Pro těžce odstranitelnou nečistotu nechte před utřením působit po dobu jedné minuty. Pro ještě větší lesk utřete suchou látkou. Před použitím si vždy přečtěte štítek a informace o přípravku. Zabraňte dlouhodobému kontaktu s natíranými povrchy. Po použití na plasty a hliník dobře opláchněte. U nových nebo neobvyklých typů povrchů nejprve vyzkoušejte na malou skrytou část plochy.


V současné době dochází ke změně vizuálu - Bude dodán dle aktuální skladové zásoby.
 

Bezpečnostní upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Prevence : Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. P260 Nevdechujte prach nebo mlhu.

H302 Zdraví škodlivý při požití.
H315 Dráždí kůži.
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H400 Vysoce toxický pro vodní organismy

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Infolinka: 844 222 844, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu mimo dosah dětí.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfum, limonene, linalool, benzisothiazolinone.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009824