0
K pokladně

Bartonik

Naše rodinná firma vychází z dlouholeté rodové tradice prezentující typické malé slovácké vinařství orientované zejména na produkci maloseriových šarží vín při dosažení maximální kvality.

V dnešní době kromě vína vyrábíme také mošty, sirupy, speciality z vína a provozujeme v naší obci penzion spolu s turistickým informačním centrem. V současné době obhospodařujeme 11 ha vinic a 1 ha šlechtěného sadu černého bezu. Vinice se nacházejí na nejlepších polohách viničních tratí Stará hora v Moravské Nové Vsi, Kněžské v Mikulčicích a Na Strání v Lužicích.

Veškerá výroba vína je realizovaná na moderních technologických provozech. Výjimečnost naší firmy – „tak trochu jiného vinařství“ spočívá v orientaci na výrobu specialit z vína a hroznů. Dále na výrobu moštů a především naší další výraznou činností je výroba sirupů.

Jsme jednou z malá rodinných firem, která se zabývá výrobou bylinných a ovocných sirupů. Dnes u nás naleznete celkem sedm domácích sirupů vyráběných s důrazem na zdravý životní styl a především na kvalitu. 

Novinka