Značka Frosch nabízí řešení pro čistou a zdravou domácnost již více než 30 let. Produkty se zelenou žabičkou na etiketě jsou zárukou spolehlivého účinku a šetrnosti k pokožce i životnímu prostředí. S čisticími produkty hravě vyřešíte úklid každé domácnosti. Prostředky na praní prádla jsou díky složení bez zbytečné chemie vhodné pro alergiky, osoby s citlivou pokožkou nebo kojence. V sortimentu najdete i bytové parfémy nebo přírodní tekutá mýdla a sprchové gely se speciální recepturou pro citlivou pokožku dospělých i dětí.

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a jejich používáním nezanecháváte žádnou ekologickou stopu. Produkty jsou tak navíc vhodné i pro použití v domácích čističkách. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu. Po použití proto prosím vhoďte prázdné obaly do tříděného odpadu, aby nevznikal plastový odpad. Velký důraz Frosch klade na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

ČISTÁ DOMÁCNOST

PÉČE O DĚTI

EKO PRANÍ

PÉČE O POKOŽKU

var custom_style = document.createElement('link'); custom_style.href = 'https://maxcdn.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.1.0/css/font-awesome.min.css'; custom_style.rel = 'stylesheet'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(custom_style); var custom_style = document.createElement('link'); custom_style.href = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/slick-carousel/1.8.1/slick.min.css'; custom_style.rel = 'stylesheet'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(custom_style); // load scripts which needs jQuery const checkJquery = function () { if (typeof jQuery === "undefined") { setTimeout(checkJquery, 500); } else { var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.src = "https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/slick-carousel/1.8.1/slick.js"; (document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(script); setTimeout(function(){ var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.src = "https://static-new.kosik.cz/files/nl/kosik/default/scripts/default-92a4acc5e3.js"; (document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(script); }, 500); } }; checkJquery();