Granátové jablko nakrájíme na čtvrtky. Připravíme si větší mísu se studenou vodou. Čtvrtky granátového jablíčka ponoříme do vody, rukama uvolníme zrníčka od slupky (spadnou na dno misky). Odstraníme zbytky slupek, které plavou na hladině a slijeme vodu. Zůstanou nám zrníčka určená do smoothie (trochu jich odebereme na ozdobu).
2. Umixujeme smoothie
Šťávu z růžového grapefruitu vymačkáme na ručním odšťavňovači. Hrušky nakrájíme na kostičky. Přidáme šálek vody a všechny ingredience rozmixujeme.
3. Sklenice ozdobíme
Servírujeme do sklenic, nápoj ozdobíme zrníčky z granátového jablka.