0
K pokladně

Hera Classic

250 g
Akční cena 24,90 Kč
od 3 ks
29,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
47,90 Kč 191,60 Kč/kg

Značka: Hera

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Hera je tu pro vás ve dvou variantách. Klasická Hera je vynikající na jakékoli pečení. Obsahuje 72% tuku. Lze s ní snadno pracovat ihned po vytažení z lednice a zaručuje krásně vláčné těsto.

O ZNAČCE

Hera je tradiční značka, která je již 90 let symbolem poctivého pečení. Její první kapitola se začíná psát roku 1928 v předválečném Československu. Tukový průmysl v té době úspěšně expandoval. Inovace výrobních technologií přinesly zlepšení kvality rostlinných tuků a zároveň snížení jejich ceny, což zajistilo možnost nákupu tuku širokým vrstvám obyvatel. Díky dlouhodobé věrnosti svých zákazníků tak historii značky Hera nepřerušila světová válka, období znárodňování, ani porevoluční změny spojené se zánikem mnoha tradičních výrobků. Rostlinný tuk Hera dodnes zůstává věrným pomocníkem každého, kdo peče s radostí. Včetně vás.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě do +15 °C.
Název a adresa výrobce
Upfield ČR spol. s.r.o., Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Palmový tuk, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, v různém poměru),voda, emulgátor (slunečnicový lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin), jedlá sůl (0,2%), přírodní aroma, kyselina (kyselina mléčná),vitamín (A, D).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2590 kJ
Energetická hodnota 619 kcal
Tuky 70 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 33 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0.2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009638