0
K pokladně

Lindt Excellence Hořká čokoláda 90% kakaa

100 g
Akční cena 69,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
94,90 Kč 949,00 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Německo
Popis produktu

Extra jemná hořká čokoláda s obsahem kakaové sušiny nejméně 90%.

Řada Lindt Excellence byla vytvořena díky péči našich Mistrů čokolády. Dopřejte si unikátní a intenzivní smyslový zážitek s celou řadou příchutí pro maximální čokoládové potěšení.

O výrobci

Švýcarští Mistři čokolády LINDT, hnáni touhou po opravdu kvalitní čokoládě a vášní pro dokonalost, vyvíjejí a zdokonalují své tajné receptury již od roku 1845. Začínají výběrem nejlepších surovin, nejkvalitnějších ingrediencí a končí výjimečnými čokoládovými kreacemi LINDT, které potěší všechny bez rozdílu věku.

Společnost se řídí přísnými pravidly etiky a udržitelnosti, svými programy nejen zlepšují kvalitu kakaových bodu, zvyšují výnosy sklizně, ale také podporují pěstitele kakaa školícími kurzy a dalšími různými projekty rozvoje infrastruktury. Přispívají ke zlepšování pracovních podmínek a životní úrovně pěstitelů.

  

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Teploty skladování 14-18°C.
Název a adresa výrobce
Lindt & Sprüngli (Czechia) s.r.o.,  Karolinská 650/1, 186 00 Praha 8-Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kakaová hmota, kakaové maslo, kakaový prášok se sníženým množstvím tuku, cukr, přírodní aroma: Bourbon vanilka. Může obsahovat stopy sezamu, pšenice a skořápkových plodů.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2483 kJ
Energetická hodnota 592 kcal
Tuky 55 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 30 g
Sacharidy 14 g
Z toho cukry 7 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 0.03 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009558