0
K pokladně

Jojo Vexta želé bonbóny s ovocnými příchutěmi

80 g
Běžná cena
32,90 Kč 411,25 Kč/kg

Značka: Jojo

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pěnové želé s ovocnými příchutěmi ve výhodném balení. Barvu těchto bonbónů získáváme z výtažků nebo koncentrátů šťáv z roslin a zeleniny a karotenů přírodního původu. 

Upozornění: U dětí mladších 4 let hrozí nebezpečí vdechnutí!

O značce

Česká značka bonbónů JOJO nám přináší radost a hravost již od roku 1992. Vznikla v závodě SFINX Holešov, kde se drtivá většina jejich produktů vyrábí až dodnes. Bonbóny JOJO jsou nejprodávanější značkou bonbónů v Česku. Mezi její legendární produkty patří JOJO Medvídci, JOJO Jahůdky, JOJO Vexta, JOJO Kyselé žížalky, JOJO Kyselé rybičky, JOJO Arašídky, JOJO Marshmallow a mnoho dalších.

Značka JOJO je hravá a chce přinášet radost a pozitivitu. Proto drží krok i s posledními trendy a přichází s unikátními inovacemi – např. JOJO Zelený čaj nebo JOJO Emotikony.

Kromě klasických želé bonbónů JOJO udává trendy i z pohledu prémiových želé bonbónů. V roce 2017 uvedla na trh úspěšnou řadu JOJO Potěšení, želé bonbóny s 30% obsahem ovoce. V roce 2018 pak představila JOJO Medvídci o 30 % méně cukru – želé, kde je část podílu cukru nahrazena kukuřičnou vlákninou. Zároveň JOJO nabízí i variantu pro vegetariány – JOJO Veggie jsou želé bonbóny bez živočišné želatiny, obsahující šťávy z ovoce a zeleniny.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Nestlé Cesko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, ZÁVOD SFINX HOLEŠOV, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 246 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 246 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, glukózový sirup, pitná voda, želatina, kyselina (kyselina citronová), aromata (jablko, višeň, pomeranč, citrón), lešticí směs (rostlinné tuky: palmojádrový, kokosový; lešticí látka: karnaubský vosk), přírodní barviva (paprikový extrakt, karoteny), rostlinné koncentráty (mrkev, ibišek).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1395 kJ
Energetická hodnota 328 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 76 g
Z toho cukry 66 g
Vláknina 0.5 g
Bílkoviny 5.6 g
Sůl 0.03 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009257