Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Caty Kousky v omáčce s hovězím pro kočky

415 g
Běžná cena
31,90 Kč 76,87 Kč/kg

Značka: Caty

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Dopřejte své kočičce vedle granulí také mokré krmivo. Lahodná konzerva s vyváženým obsahem živin CATY je ideální volbou a nemusíte sahat hluboko do kapsy. Té lahodné kuřecí chuti Vaše kočička určitě neodolá! Konzervy pro kočky jsou nedílnou součástí jídelníčku. Mlsné kočičí jazýčky přijímají granule snadněji pokud k nim přidáte voňavou a chutnou konzervu. Konzervou však můžete krmit i samostatně. Na výběr máte z různých příchutí.

Krmný návod: Doporučená denní dávka pro kočky o tělesné hmotnosti 4-6 kg je 200 – 400g krmiva denně. Doporučená denní dávka je orientační měla by vždy odpovídat věku, momentální kondici kočky, pohybové aktivitě a jejímu zdravotnímu stavu. Krmivo by mělo být ohřáté na pokojovou teplotu. Vždy zajistěte, aby měla kočka přístup k čerstvé pitné vodě.

O ZNAČCE

Na začátku AKINU® byla velká láska ke zvířatům a touha rozumět jejich potřebám. V názvu naší společnosti se odráží příběh skutečného pejska, který s námi byl krásných 12 let a naučil nás, že kvalitní péče o něj se odrazí v jeho pevném zdraví a vitalitě, a naši lásku oplatí tou svou. Agi (Akita inu) tak obohatil naše životy o báječné okamžiky, které zůstanou navždy naší součástí.
Náš cíl je nabídnout zákazníkovi kvalitní zboží za příjemné ceny. 
Nabízíme ucelenou nabídku celého sortimentu krmiv a chovatelských potřeb postavenou na stabilní spolupráci s výrobci z celého světa. Výrobky pod značkou AKINU® jsou pečlivě vybírány jak z pohledu kvality, tak i ceny.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a bez přímého slunečního záření. Po otevření opět uzavřete a uložte v chladničce, spotřebujte do 48 hodin.
Název a adresa výrobce
AKINU CZ s.r.o., Mělnická 338, 277 01 Dolní Beřkovice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a živočišné produkty (z toho min. 4 % hovězí), vedlejší produkty rostlinného původu, minerální látky.

Analytické složky:
hrubý protein 7,5 %,
hrubá vláknina 0,5 %,
hrubý tuk 4 %,
hrubý popel 3 %,
vlhkost 81 %.

Doplňkové látky/ kg: Nutriční doplňkové látky: vitamin A 1 100 IU*, vitamin D3 140 IU*, vitamin E 15 mg, monohydrát síranu zinečnatého 10 mg, pentahydrát síranu měďnatého 2,5 mg, taurin 450 mg. *IU = mezinárodní jednotka.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009182