0
K pokladně

Penam Toustís tmavý

300 g
Akční cena 29,90 Kč
od 3 ks
33,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
37,90 Kč 126,33 Kč/kg

Značka: Penam

Země původu:
Německo
Popis produktu

Toustís jsou hit, který má ve světě mnoho jmen (například v Anglii ho najdete pod názvem English muffin) a různě dlouhou tradici, ale jedno mají společné: všude je miluji pro skvělé snídaně, svačiny nebo grilování.

Jsou totiž úžasně praktické a okamžitě povolí uzdu vaší fantazii. Díky tomu určitě budete Toustís plnit nejrůznějšími dobrotami, jako jsme to udělali my. Konečně máte také možnost vyzkoušet pečivo, které dnes hýbe světem.

Toustís jsou již naříznuté, udrží skvěle šťávu a jsou stvořeny pro opékání (topinkovač, grill, kontaktní grill, pánev, trouba).

O značce

PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu. Četná ocenění a certifikáty z několika oblastí jsou výsledkem snahy všech zaměstnanců společnosti, zárukou pro konečné spotřebitele a důležitým vodítkem pro obchodní partnery.

Při své práci klade Penam důraz na celý výrobní řetězec, který výrobu pečiva nezbytně provází. Díky tomu může garantovat vysoký stupeň kvality vyráběného pečiva. Neustálé inovace a sledování trendů u nás i v zahraničí motivuje Penam v tom, aby vám přinášel pečivo, které se stane neodmyslitelnou součástí vašeho života.

Adresa výrobce

Penam, a.s., Cejl 38, 602 00 Brno, Česká republika

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

pšeničná mouka,voda,slunečnicová semena3,5%,droždí,kukuřičná moučka,ovesné vločky,žitné vločky,lněná semena1,8%,pšeničný celozrnný šrot,ječná  sladová mouka,jedlá sůl, pšeničný protein,cukr,zakyselující přípravek (fosforečnany vápenaté,octany sodné,kyselina jablečná),dextróza,řepkový olej,emulgátorE472e. Výrobek může obsahovat stopy sójových bobů a sezamových semen. Může obsahovat stopy sójových bobů a sezamových semen.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1013 kJ
Energetická hodnota 242 kcal
Tuky 4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 39 g
Z toho cukry 3.5 g
Vláknina 5 g
Bílkoviny 9.5 g
Sůl 1.1 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000795