0
K pokladně

Penam Strouhanka

500 g
Běžná cena
28,90 Kč 57,80 Kč/kg

Značka: Penam

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Strouhanka z pečiva.

O značce

PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu. Četná ocenění a certifikáty z několika oblastí jsou výsledkem snahy všech zaměstnanců společnosti, zárukou pro konečné spotřebitele a důležitým vodítkem pro obchodní partnery.

Při své práci klade Penam důraz na celý výrobní řetězec, který výrobu pečiva nezbytně provází. Díky tomu může garantovat vysoký stupeň kvality vyráběného pečiva. Neustálé inovace a sledování trendů u nás i v zahraničí motivuje Penam v tom, aby vám přinášel pečivo, které se stane neodmyslitelnou součástí vašeho života.

 

Adresa dodavatele

PENAM, a.s. Cejl 38, 602 00 Brno

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Pšeničná mouka, pitná voda, droždí, rostlinný olej (řepkový, slunečnicový), jedlá sůl, jodidovaná ječná sladová mouka, žitná mouka, regulátory kyselosti (kyselina octová, octan vápenatý, octany sodné), zahušťovadlo, guma guar, emulgátory (E471, E472e, sójové lecitiny), dextróza, cukr, látka zlepšující mouku kyselina L-askorbová.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1580 kJ
Energetická hodnota 378 kcal
Tuky 4.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Sacharidy 69 g
Z toho cukry 4.1 g
Vláknina 4.8 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 2 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000777