0
K pokladně

Somat Sůl do myčky

1.5 kg
Doporučená cena
79,90 Kč
64,90 Kč 43,27 Kč/kg

Značka: Somat

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Somat sůl do myčky - pomocník v boji proti vodnímu kameni

Voda z vodovodu obsahuje vodní kámen, který může zanechat zbytky na nádobí a uvnitř myčky nádobí. Se Somat speciální solí Duo Power Experts dokáže změkčovač vody v myčce odstranit vodní kámen z tvrdé vody a chránit tak před škodlivými usazeninami v ostřikovacích ramenech a trubkách myčky. Tento odstraňovač vodního kamene do myček se díky použití hrubozrnné soli obzvláště snadno dávkuje a postupem času zlepší výkon myčky. Navíc je Somat speciální sůl dodávána v 80% recyklované papírové kartonové krabici pro čistší svět.

Hlavní výhody Somat soli:

  • Ochrana myčky nádobí před vodním kamenem
  • Lesklé nádobí
  • Zlepšuje výkon myčky
  • Vhodná pro každou myčku
  • Změkčuje vodu
  • Zabraňuje tvorbě skvrn od vody
  • Recyklovaný obal

O výrobci

Somat přináší účinné čistící prostředky do myčky na nádobí. Tyto přípravky zbaví zákazníky předmáčení nebo následného mytí nádobí. Vyrábí je německá společnost Henkel, která se pyšní dlouhou, úspěšnou historií. Soustředí se na produkty ze tří obchodních divizí: Prací a čistící prostředky, Kosmetika a Lepidla a technologie. Spadají pod ni známé značky jako třeba Persil, Schwarzkopf a Loctite.

Použití

Podle návodu k myčce naplňte zásobník na speciální změkčovací sůl. Myčka si dávkuje automaticky přiměřené množství. Spotřebujte do 2 let od data uvedeného na obale.

BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ:

Látka nebo směs nejsou nebezpečné podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP).

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Uchovejte mimo dosah dětí.
Název a adresa výrobce
Henkel Česká republika; spol. s r. o., Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Chlorid sodný.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008733