0
K pokladně

Maxi Vita Exclusive Magnézium

80 g
Běžná cena
62,90 Kč 786,25 Kč/kg

Značka: Maxi Vita

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Obsahuje aktivní látky hořčík a vitamin B6, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy.

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody, intenzivně zamíchejte a vypijte.

Přítomnost nerozpuštěných částic je přirozenou vlastností výrobku a není na závadu. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Výrobce

VITAR s.r.o., Třída T. Bati 385, 76302 Zlín

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Uchovejte mimo dosah dětí!
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aktivní složky v 1 tabletě - 200 ml nápoje a % RHP* hořčík (oxid horečnatý, laktát horečnatý) 375 mg (100 %) vitamin B6 1,4 mg (100 %) *referenční hodnota příjmu Složení: kyselina – kyselina citronová, sladidlo – sorbitol, oxid hořečnatý, regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, laktát hořečnatý, protispékavá látka – polyethylenglykol (PEG 6000), přírodní aromata, protispékavá látka – talek, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC), pyridoxin hydrochlorid

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1000758